Strefa KEEN

Przedstawiamy strefę KEEN, którą w całości zrealizowaliśmy w Futura Park Kraków
Strefa KEEN

Koncept Speedo

Od projektu, przez produkcję, aż po montaż – cornery marki Speedo docenione zostały nie tylko w Polsce, ale nawet w centrali firmy. Niezwykle szybka realizacja przedsięwzięcia w kilkudziesięciu sklepach.

The North Face

Aranżacja optymalnie dostosowana do specyfiki sklepu oraz charakteru witryn. Od pomysłu, do końcowego efektu – wyjątkowy i uwzględniający możliwości lokalowe projekt zrealizowany dla marki TNF.
The North Face

Salewa

Kompleksowe przygotowanie sklepów oraz przestrzeni handlowych dla marki Salewa. Projekty – od koncepcji, przez szkice techniczne, po wizualizacje 3D.

Stoiska targowe Regatta

Przestrzeń wystawiennicza? To żaden problem! Kompleksowa usługa dla marki Regatta uwzględniała nie tylko projekt, produkcję i montaż, ale też obsługę podczas targów.
Stoiska targowe Regatta

Magazyn GÓRY

Jednym z naszych ukochanych projektów jest magazyn Góry. To nasze kłopotliwe dziecko warte jest całego zachodu, jaki w nie wkładamy. Wraz z redakcją przygotowujemy czasopismo od samiusieńkich podstaw.

Salomon

Funkcjonalna i przyciągająca uwagę aranżacja przestrzeni handlowej dla prezentacji butów marki Salomon. Projekt, produkcja i realizacja w całości zrealizowana przez krokdalej.
Salomon

Sesje zdjęciowe

Realizacja sesji zdjęciowej w trudnych warunkach, wysoko w górach lub głęboko w jaskini, to wyjątkowo wymagające zadanie… Tego typu wyzwania sprawiają nam największą satysfakcję.

Materiały POS

Projektowanie, produkcja i szybka dostawa do sklepów na terenie całej Europy. Jesteśmy przygotowani do realizacji materiałów POS każdego typu, w każdej technologii.
Materiały POS
 
 
 
grupa kreatywna
533-499-988
biuro@krokdalej.pl
pon-pt. 8.00-16.00