Nazywam się Marek Obara i serdecznie zapraszam do poznania grupy kreatywnej KrokDalej.

 

Projekt KrokDalej powstał w 2010 roku i stanowił zwieńczenie moich doświadczeń, zdobytych podczas wieloletniej pracy na rynku sportowym. Przez cały ten czas towarzyszyło mi silne przeświadczenie, że wiele tematów można usprawnić, wykonać lepiej i efektywniej. Zaskakująco dużo firm nie wykorzystuje doświadczeń oraz sprawdzonych funkcjonujących od lat rozwiązań. Ponoszą tym samym ogromne koszty i poświęcają wiele czasu i energii. W takich sytuacjach mogą pomóc doświadczeni eksperci. Grupę kreatywną KrokDalej stworzyłem od podstaw i od początku nią zarządzam. Moim priorytetem jest współpraca z partnerami w taki sposób, aby dzieląc się naszym doświadczeniem, zaoszczędzić czas, energię i pieniądze oraz poprawić efektywność ich działań. Przejmując ciężar prac kreatywnych i związanych z nimi realizacji, upraszczając i przyspieszając wiele niezbędnych zadań z segmentu marketingu i inwestycji, znacząco zmniejszamy problemy angażujące zleceniodawców. Zapewniamy komfort pracy i możliwość skupienia się na głównych celach. Specjalizując się w branży sportowo-outdoorowej, dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania oraz produkcji materiałów reklamowych, systemów ekspozycyjnych i meblowych, aranżacji witryn itp. Realizujemy kompleksowe inwestycje w sklepach – od projektu, przez prace remontowe, po produkcję i montaż systemów mebli sklepowych. Wykonujemy również sesje zdjęciowe,  skład i druki katalogów lub materiałów reklamowych, tłumaczenia i konsultacje merytoryczne. Podejmujemy się niestandardowych wyzwań związanych ze sportem, outdoorem i turystyką, również sesji zdjęciowych oraz realizacji produkcji video.

 

Dla kogo pracujemy?


Podczas trwającej wiele lat zawodowej przygody ze sportem mieliśmy przyjemność pracować dla marek będących liderami na rynku:
adidas, Asics, Devold, Intersport, Icebreaker, Marmot, The North Face, Salewa, Salomon, Atomic, Wilson, Dynafit, Gore, Regatta, Dare 2b, Reusch, Uvex, Viking, Lowealpine, Columbia, Millet, Lafuma, Killy, Eider, Speedo, Góry, Silva, Hanwag.
Ta wielość wiodących marek umożliwiła zdobycie szerokiego spektrum doświadczeń, które czynią z nas sprawdzonego dostawcę rozwiązań, świetnie znającego specyfikę polskiej branży sportowo-outdoorowej.

 

Jak pracujemy?


Jesteśmy przygotowani do realizowania najbardziej wymagających i niestandardowych wyzwań w dziedzinie sportu, outdooru i turystyki. Nasze doświadczenie i specjalizacja gwarantują fachowość w zakresie wiedzy eksperckiej, tłumaczeń, redagowania tekstów marketingowych, poradnikowych, projektowania graficznego, składu oraz druku.  Bardzo ważnym segmentem naszej działalności są prace projektowe oraz szeroko rozumiane prace produkcyjne związane ze wsparciem marki i sprzedażą produktów. Realizujemy drobne zlecenia typu autorskie projekty POS jak również pełne kompleksowe realizacje sklepów i przestrzeni handlowych od przygotowania wizji, projektu przez adaptację lokali, prace remontowo-budowlane, projektowanie rozwiązań sprzedażowych, systemów prezentacyjnych i meblowych przez produkcję i montaż całość kończąc projekt oddaniem sklepu pod klucz i wsparciem visual merchandisera. Realizujemy przedsięwzięcia w 100% – od poznania problemu, przez znalezienie optymalnego rozwiązania, po prezentację projektu i jego realizację.  Jesteśmy w pełni przygotowani i mamy za sobą realizacje projektów na terenie całej Europy, posiadamy możliwości zarówno logistyczne jak i doświadczony zespół pracowników, który z pasją zrealizuje wymagające prace w dowolnym miejscu w Europie.

 


Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszymi handlowcami:

·         Janusz Szymik (Johnny) – janusz@krokdalej.pl

Zapraszam do kontaktu w obszarach projektowanie i optymalizacja przestrzeni handlowej i kompleksowe realizacje sklepów.

 

·         Tomasz Kowalski – tomek.kowalski@krokdalej.pl

Zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują fachowej porady i kompleksowej realizacji w zakresie materiałów związanych z komunikacją wizualną, materiałami POS, produkcją witryn.

 

·         Paweł Świerczyński – pawel@krokdalej.pl

Jeżeli potrzeba precyzyjnych pomiarów, rysunków technicznych, projektów 3D, zaawansowanych wizualizacji – Paweł jest właściwą osobą.

 

·         Aneta Wolska – aneta@krokdalej.pl

Pomoże, doradzi i kompleksowo poprowadzi realizację od projektu przez produkcję, aż po bardzo skomplikowane logistycznie procedury kompletowania i wysyłek materiałów reklamowych, druków, akcesoriów niestandardowych.

 

 

Jestem również do Państwa dyspozycji osobiście:

 

·         Marek Obara – marek@krokdalej.pl, tel.: 609-475-487

Pomogę we wszelkich niestandardowych tematach. Moim oczkiem w głowie są wszelkiego rodzaju prace eksperckie wymagające wiedzy merytorycznej, tłumaczenia i konsultacje materiałów merytorycznych w obcych językach, redagowanie tekstów eksperckich, opisów produktów, wymagających sesji zdjęciowych oraz produkcji video, produkcja katalogów, materiałów drukowanych wykorzystywanych przez firmy zarówno w sferze informacyjnej jak i typowo handlowej. Wszystkie te doświadczenia doskonale sprawdzają się również w przygotowywaniu koncepcji i produkcji contentu internetowego, materiałów na strony internetowe i do mediów społecznościowych.

 

 

grupa kreatywna

884 988 757

biuro@krokdalej.pl

pon-pt. 8.00-16.00 
 
 
grupa kreatywna
533-499-988
biuro@krokdalej.pl
pon-pt. 8.00-16.00